Промокод СТУДЕНТ


Промокод СТУДЕНТ

Промокод СТУДЕНТ

25.10.2019 З 12.11.2019 запускається акція на доставку "Кешбек 50 грн для студентів"

Отримай карту на 50 гривень при:
1. при замовленні від 350 грн
2. при озвучуванні оператору або в коментарях (при замовленні через сайт) промо-коду STUDENT
3. при пред'явленні студентського квитка кур'єру (безпосередньо при доставці)


Офіційні правила акційної пропозиції
«Кешбек 50 грн за промокодом STUDENT»

1. Організатор рекламної акції.
1.1. Організатором рекламної акції «Кешбек 50 грн за промо-кодом STUDENT» (надалі – «Акція») є ТОВ «КОН БРІО» (код ЄДРПОУ 35021349), яке знаходиться за адресою: 10014, Житомирська обл., місто Житомир, Корольовський район, вулиця Київська, будинок 13. (надалі - "Організатор Акції").
2. Територія та строки проведення Акції.
2.1. Акція триватиме з 12.11 по 15.01 включно (надалі за текстом – «Період проведення Акції») на доставці Salad, яка включає такі заклади:
•    піцерії "Маріо"
•    суші-бари "Черепаха"
•    BBQ паб "Плезантвіль"
•    Мандри Pizza Cafe
•    лаунж-ресторан Барбарис
•    та партнерський проект Мімікон
3. Участь у Акції
3.1. Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, які є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 3.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).
3.2. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
4. Детальні умови участі в акції  
4.1. Для участі в Акції необхідно в Період проведення Акції потрібно зробити замовлення на доставку через сайт salad.com.ua від 350 грн.
4.2. Вказати оператору або через сайт в коментарях промокод STUDENT (можливо українською мовою)
4.3. Карта Кешбек 50 грн видається, якщо загальний чек замовника від 350 грн (включаючи алкоголь).
4.4. Обов`язковою умовою при розрахунку - пред`явити студентський квиток кур`єру служби доставки.
4.5. Розрахунок картою Кешбек 50 грн не діє на чеки, в яких є алкоголь та тютюн.
4.6. Інші знижки та акційні пропозиції, купони з даною акцією не діють.
При використанні акційної пропозиції, бонуси за бонусною програмою Salad на чек нараховуються та розраховуватися бонусами можна.
5. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
5.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції на рекламних матеріалах, що розповсюджуватимуться в місцях проведення Акції.
5.2. Додаткова інформація щодо Акції надається за телефоном: 0 800 508-110 протягом усього Періоду проведення Акції. Вартість дзвінків зі стаціонарних телефонів визначається за діючими тарифами та оплачуються згідно з діючими тарифами. Дзвінки, що здійснюються через операторів мобільного зв’язку, є платними та тарифікуються відповідно до тарифів, встановлених операторами мобільного зв’язку.
6. Обмеження
6.1. Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що йому виповнилося 18 років.
У разі, якщо під час проведення Акції буде достеменно встановлено, що особа, яка прийняла участь в Акції не може бути Учасником (п.3 цих Правил), Учасник втрачає право на Акційну пропозицію.
6.2. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі Акційної пропозиції, вказаної в даних Правилах.
6.3. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасника Акції скористатись Акційною пропозицією з причин, що не залежать від Організатора Акції.
6.4. Організатор Акції не бере на себе відповідальності щодо будь-яких суперечок Учасників з третіми особами стосовно прав на Акційну пропозицію.
6.5.Організатор Акції не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на Акційну пропозицію. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
6.6. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.
6.7. Право на Акційну пропозицію надається лише особам, які є Учасниками Акції. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Акційна пропозиція буде предметом угоди або засобом платежу.
6.8. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України.
6.10. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може скористатись Акційною пропозицією, такий Учасник Акції не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
6.11. Замовник Акції має право змінити Період проведення Акції без попередження.
7. Інші умови
7.1. Беручи участь у Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або порядком отримання Акційної пропозиції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та Акційної пропозиції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
7.2. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

Джерела офіційних правил акції та контактна інформація
Телефон 0 800 508-110 та salad.com.ua розділі Новини

Директор ТОВ "КОН БРІО"

Сухомлин С. В.Повернення до списку